Prípravka

Krasokorčuliarsky klub Nové Mesto nad Váhom prijíma do prípravky deti od 4 rokov.

Ponúkame možnosť všestranne rozvíjať pohybové nadanie každého dieťaťa primerane jeho veku.

Tréningy sú vedené hravou formou a obsahujú veku primeranú atletickú, gymnastickú a špeciálnu krasokorčuliarsku prípravu. Pod vedením skúsených a kvalifikovaných trénerov rozvíjajú v deťoch vytrvalostné, silové, rýchlostné a koordinačné schopnosti.

Krasokorčuľovanie rozvíja v deťoch aj zmysel pre rytmus a cítenie hudby. Dôležitou súčasťou prípravy je preto balet a tanec.

Každé leto usporiadame pre deti letné sústredenie, na ktorom si upevnia nadobudnuté pohybové zdatnosti a zabavia sa v kolektíve svojich vrstovníkov na ľade a pri športových hrách mimo ľadu.

Naši pretekári sa úspešne zúčastňujú pretekov Slovenského a Európskeho pohára v krasokorčuľovaní, Majstrovstiev Slovenska a ako reprezentanti SR aj na vrcholných medzinárodných podujatiach.

O podrobnostiach sa môžete informovať, u pani trénerky počas tréningov alebo telefonicky na  čísle uvedenom na stránke kontaktov. (kontakty nájdete tu)

Kedy sa prihlásiť? Ako zabezpečiť výstroj?

Pridajte sa k nám - naučte sa korčuľovať

Pozývame vás do školy korčuľovania

Pod vedením trénerov Krasokorčuliarskeho klubu Nové Mesto nad Váhom,, ktorí majú bohaté skúsenosti a individuálny prístup ku každému dieťaťu, sa vaše deti naučia korčuľovať.

Zdravotné benefity korčuľovania: Precvičenie celého tela, budovanie imunity, skvelá psychohygiena.

Zimný štadión v Novom Meste nad Váhom
V utorok o 15:30   |   Vo štvrtok o 17:45

Začíname 13. septembra

Prejsť na začiatok