Časté otázky

V časti „O klube – Dokumenty“ našej stránky nájdete prihlášku, vyplňte ju a zašlite elektronicky alebo písomne na adresu uvedenú v sekcii Kontakty. Deti do 18 rokov musia mať prihlášku podpísanú rodičom alebo zákonným zástupcom.

Nezabudnite uviesť aktuálny kontakt : e-mailovú adresu aj telefónne číslo.

Prihlášky prijímame počas celého roka, do školy korčuľovania prijímame deti od 3-4 rokov.

Začiatočníci potrebujú okrem korčúľ, teplé oblečenie /oteplováky + sveter alebo vetrovku. Nutné sú rukavice a čiapka alebo prilba /cyklistická alebo hokejová/. Z bezpečnostných dôvodov sa neodporúča používať na tréningoch voľne vejúce šály či iné doplnky.

Na začiatok stačia bežné kraso korčule alebo „kanady“, špeciálne kraso korčule treba iba v prípade, že sa rozhodnete pokračovať vo výcviku. Klub prenajíma kraso korčule Riedell pre začiatočníkov vo veľkostiach 25-31. Nákup špeciálnej výstroje treba konzultovať s trénerom.

Klub organizuje školu korčuľovania pre deti od 3-4 rokov, s možnosťou postupu do pretekárskeho družstva. Individuálne je možné zabezpečiť aj tréningy pre dospelých – kontaktujte hlavnú trénerku (kontakt nájdete tu).

Okrem tréningov na ľade je pre pretekárov zabezpečená aj pohybová príprava v telocvični. Pretekári sa počas zimnej sezóny zúčastňujú pretekov Slovenského pohára aj medzinárodných pretekov. Organizujeme aj vystúpenia pre verejnosť.

Po skončení sezóny tréningy pokračujú letnou prípravou a sústredeniami na ľade.

Áno, klub finančne podporuje svojich korčuliarov, ktorí pretekajú na národnej a medzinárodnej úrovni. Členské poplatky sú navrhnuté tak, aby dotácie, ktoré klub dostáva, boli v maximálnej miere využité na tréningy výkonnostných krasokorčuliarov. Bohužiaľ dotácie pokrývajú iba menšiu časť celkových nákladov. Klub poskytuje svojim pretekárom aj jednotnú klubovú výstroj – tréningové mikiny.

Všetky novinky a rozpis tréningov budú zverejňované na tejto webovej stránke. Urgentné oznamy a zmeny vám budú oznamované e-mailom alebo SMS správou. Je povinnosťou členov poskytnúť e-mailový a telefonický kontakt. V prípade, že tak neurobíte, nemôžeme vám zaručiť plnú informovanosť v prípade náhlych zmien v organizácii tréningového procesu.

Nenašli ste odpoveď na vaše otázky?

Prejsť na začiatok